Betpas Tombala oyunu online, Betpas tombala oynayanların sıklıkla tercih ettiği siteler arasında yer alır. 2015 yılında kurulan site yalnızca Türkiye’de değil dünyanın farklı ülkelerinde de kullanabilmektedir. Bu sayede oldukça geniş bir kitlenin bir araya gelmesi mümkün olur. Oyunlar ise çok daha heyecanlı ve kazançlı olur.

Betpas Tombala

Betpas tombala oyununda farklı oyun seçenekleri bulunur. Oyunların önemli bir kısmı kurpiyerler tarafından sunulmaktadır. Tombala makinesindeki toplardan birisini çeken kurpiyer kameraya çıkan sayıyı gösterir. Ardından sitenin otomatik olarak işleyen yazılımı oyuncuların kartlarını kontrol eder. Kartlarında kurpiyerin çektiği toptaki sayı bulunan oyuncuların kartları işaretlenir. Bu aşamada oyuncuların herhangi bir şey yapması gerekmez. Betpas tombala oyununu keyifli bir şekilde oyunun tadını çıkarabilirler. Kartınızda yer alan sayıların bulunduğu satırlardan birisini kapattığınızda birinci, ikincisini de kapattığınızda ise ikinci çinko yaparsınız. Çinkolar için de çeşitli ödüller verilir.

Betpas klasik tombala oyununun yanı sıra alt üst tombala seçeneği de sunmaktadır. Bu oyunda kurpiyer sayıyı çekmeden önce bahis yaparsınız. Bir sayı belirlenir ve siz çıkacak sayının bundan büyük ya da küçük olduğunu tahmin etmeye çalışırsınız. Alt/üst oyununda şansınız çok daha yüksektir. Ayrıca eller kısa sürdüğü için yeni oyunu fazla beklemenize de gerek kalmaz.

Betpas Tombala Bonusları

Tombala oynamak isteyenlerin en çok tercih ettiği sitelerden birisi olan Betpas sunduğu tombala bonusları ile dikkat çekmektedir. Bonus avantajlarından faydalanarak daha az yatırım yaparak daha fazla kart satın alabilir ve böylece şansınızı artırabilirsiniz.

Betpas canlı tombala oyununda aldığınız her 5 kart için 1 kart hediye edilir. Bu sayede şansınız yaklaşık %20 oranında artırmış olursunuz. Ayrıca bu avantaj yalnızca canlı tombala için de geçerli değildir. Slot tombala oynayarak her 5 spin için fazladan 1 döndürme hakkı kazanabilirsiniz.