Makrobet Tombala online oyunu, piyasadaki en güvenilir online gaming sitelerinde birisi olan Makrobet uzun yıllardan veri hizmet vermekte olup güvenilirliğini kanıtlamıştır.  Pronetgaming gibi dünya çapındaki en iyi alt yapı şirketlerinden birisinin teknik altyapısını kullanan sitede tombalanın yanı sıra pek çok farklı oyun da bulunmaktadır.

Makrobet Tombala

Makrobet ayrıcalığı ile tombala oynamak için öncelikle sitenin güncel adresini bulmanız gerekmektedir. Ülkemizdeki bahis yasalarından dolayı Makrobet kaçak olarak işletilmekte ve haftada birkaç kere adres değiştirmek durumunda kalmaktadır.

Sitenin güncel adresini bulduktan sonra giriş yapabilir ve dakikalar içerisinde üyeliğini oluşturabilirsiniz. Yatırımınızı yaptıktan sonra tombala oynamaya başlayabilirsiniz.

Makrobet Tombala Nasıl Oynanır?

Sitede tombala oynamak için kategoriler arasında yer alan canlı tombala seçeneğinin üzerine tıklamalısınız. Karşınıza çıkan yeni sayfada tek bir tombala oyunu yoktur. Farklı zevklere hitap edebilmek için ana kuralları aynı olmakla beraber değişiklikler gösteren oyunlar geliştirilmiştir.

Makrobet tombala oyunları arasından dilerseniz otomatik oynananları dilerseniz kurpiyerin sayıları çektiğini ya da slot oyunlarını oynayabilirsiniz. 75, 80 ve 90 top seçenekleri bulunur. Türkiye’de en çok tombalanın Amerikan versiyonu olarak bilinen 90 top tombala oynanıyor olsa da diğer oyunlarının sevenleri de vardır.

Oynamak istediğiniz oyunu seçtikten sonra elin bitmesini beklemeniz gerekiyor. Eğer elin bitimini beklemek istemezseniz tek kişilik slot tombala oynayabilirsiniz.

Çekilen toplardaki sayılar sitenin yazılımının yardımı ile kartlarınızın üzerinde işaretlenir. Size kalan ise arkanıza yaslanarak oyunun tadını çıkarmaktır.

Kartındaki tüm sayıları kapatan ilk kişi kazanmış olur. Ancak birden fazla kişinin kazanması da mümkündür. Bu durumda kazanılan tutar tombala yapılan kişi sayısına bölünerek ikramiye belirlenir. Çinko ödülleri için de durum aynıdır. Ayrıca unutmamalısınız ki tombala yaptığınızda kazanacağınız tutar da önceden belli olmaz. Oyuna katılan kişi sayısına göre belirlenir.

« Önceki