Sekabet tombala online oyunu, tombala oynayabileceğiniz en iyi siteler arasında yer alan Sekabet uzun yıllardan beri piyasada yer almaktadır. Sitenin kurulma adımları 2015 yılında atılmış ve müşterileri için en iyi hizmeti vermek için gerekli olan alt yapının kurulması 1 yıl sürmüştür. 2016 yılında Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’da da hizmet vermeye başlamıştır. Tecrübeli bir ekip tarafından kurulan site dünyanın önemli altyapı sağlayıcıları ile çalışmaktadır. Günün 24 saatinde canlı destek üzerinden hizmet veren Sekabet yaşayabilecekleri tüm sorunlarda müşterilerine çözümler üretmektedir.

Sekabet Tombala

Sekabet sitesinde tombala oynayabilmek için öncelikle siteye kayıt olmalısınız. Daha sonra onlarca para yatırma seçeneği arasından sizin için en uygun olanı seçebilir ve herhangi bir komisyon ödemeden yatırımınızı yapabilirsiniz.

Sitenin tombala bölümüne girdiğinizde farklı tombala seçeneklerini göreceksiniz. Sekabet tombala oyunun en çok tercih edilen oyunlar canlı tombala oyunlarıdır. Kurpiyerler tarafından topların çekildiği oyunların 75, 80 ve 90 top ile oynan seçenekleri vardır. Daha seri bir şekilde oynamak isteyenler içinse slot tombala seçeneği bulunmaktadır.

Sekabet Tombala Nasıl Oynanır?

  • Sekabet üzerinden tombala oynamak için öncelikle oynayacağınız tombala oyununa karar vermeli ve oyunun içerisine girmelisiniz.
  • Oyuna başlamadan önce kart satın almalısınız. En az bir kart satın almanız gerekmekle beraber maksimum kart sayısı yoktur.
  • Bazı oyunlarda oyuna başlamadan önce top sayısını belirleyebiliyorsunuz. Böylece bu top sayısına ulaşana kadar tombala yapmanız gerekiyor. Daha fazla kazanma imkânı sunan bu yöntemin aynı zamanda daha riskli olduğunu da unutmamalısınız.
  • Tombala kurallarına göre gerekli olan desenleri çizerseniz ya da kartınızdaki karelerin tamamını doldurursanız tombala yapmış olursunuz.
  • Tombala yaptığınızda kaç kişinin oyuna girdiği hesaplanır ve ikramiye belirlenir. Eğer sizden başka kazananlar varsa büyük ikramiye kişi sayısına bölünür.
« Önceki