Tempobet tombala online oyunu, Tempobet tombala en köklü online gaming sitelerinden birisi olan Tempobet uzun yıllardan beri bu alanda hizmet vermektedir. Tombala sevenlerin de uğrak noktalarından birisi olan site tombalanın yanı sıra binlerce oyun seçeneği sunmaktadır. Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın onlarca ülkesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Tempobet Tombala

Tombala oynamak isteyenler için farklı alternatifler sunan Tempobet’te dilerseniz canlı dilerseniz de slot tombala oynayabilirsiniz. Slot tombala, tek kişilik bir oyundur ve farklı kuralları olabilmektedir. Tempobet tombala özellikle seri oyunlar oynamayı sevenlere ve oyuna girmek için bir önceki elin bitmesini beklemek istemeyenlere hitap etmektedir.

Canlı tombala ise genellikle kurpiyerler tarafından sunulur. Ancak otomatik tombala makinelerinin kullanıldığı oyunlar da mevcuttur. Oyuncular tombala başlamadan önce kart satın alırlar. Bu aşamada şansınızı artırmak istiyorsanız birden fazla kart satın almayı da düşünebilirsiniz.

Oyun başladığında toplar çekilmeye başlar ve çekilen toplarda yazılı olan sayılar oyuncularla ile paylaşılır. Çıkan sayı sizin kartınızda bulunuyorsa otomatik olarak işaretlenir ve oyun devam eder.

Tempobet Güvenilir mi?

Tempobet tombala oynayabileceğiniz en güvenilir ve kaliteli adreslerin başında yer alır. 2007 yılında İngiltere’de kurulan ve gerçek bir bahis ofisleri üzerinden de hizmet veren site dünyanın pek çok bölgesinde geçerli olan Curaçao lisansına sahiptir. Bir dönem Malta lisansı ile de çalışan ancak daha az vergi ödeyerek müşterilerine daha kazançlı oyunlar sunmayı tercih eden site Curaçao üzerinden hizmet vermeye başlamıştır.

Pratik bir kayıt formu ile üye olunan sitede kullanıcıların bilgileri son derece titiz olarak saklanmaktadır. Ultra güvenilir sunucularda barınan Tempobet aynı zamanda tüm işlemlerini SSL üzerinden gerçekleştirmektedir.

Hızlı bir şekilde para yatırmanızı ve çekmenizi mümkün kılan Tempobet’in müşteri yorumlarına göz attığınızda ne kadar olumlu olduğunu görebilirsiniz. Şikayetler ise yok denilecek kadar azdır.

Sonraki »