Tombala slot oyunu nedir, slot oyun çeşitleri, var mıdır, Tombala Slot Oyunu nasıl oynanmaktadır.

Klasik tombala oyununa alternatif olarak sunulan tombala slot oyunları yalnızca ülkemizde değil dünyanın pek çok ülkesinde popüler haldedir. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için oldukça ideal bir seçim olan oyun genellikle paralı olarak oynanmakla beraber kimi sitelerde ücretsiz versiyonlar ya da deneme sürümleri de bulunuyor.

Tombala Slot Oyunu Nasıl Oynanır?

Tombala slot oyunlarında ağırlıklı olarak 90 top tombala oynanır ancak 75 top ve 80 top için geliştirilen oyunlar da mevcuttur. Tombala slot oyunları Online casino siteleri üzerinden oynayabileceğiniz oyunda farklı kullanıcılar bulunmaz. Oyuna tek başınıza girer ve yalnızca şansınıza karşı yarışırsınız.

Tombala slot oynarken kullanacağınız süre çok daha önemli hale gelir. Oyunda tek başınıza olduğunuz için hile yapılma ihtimali daha fazladır. Ancak Curaçao lisansı bulunan ve kullandığı slot makineleri dünyadaki belli başlı firmalar tarafından lisanslı olarak sunulan sitelerde herhangi bir hile söz konusu olmayacaktır. Bu nedenle hangi siteyi kullanacağınıza karar vermeden ufak bir araştırma yaparak uzun süredir piyasada bulunan, müşterilerinin memnuniyetlerini belirttiği alternatiflere şans vermenizde fayda vardır.

Oyun oynayacağınız siteye karar verdikten sonra bu siteye girerek üye olmanız ve ardından yatırımınızı yapmanız gerekmektedir. Daha sonra slot tombala bölümünü bulabilirsiniz. Çoğu sitede birden fazla sayıda tombala slotu bulunur. Bunları inceleyebilir ve birkaç el oynayarak sizin için ideal olanı seçebilirsiniz.

Oynayacağınız oyuna giriş yaptığınızda öncelikle kaç tane kart almak istediğinizi seçersiniz. Ardından spin başına ödemek istediğiniz tutarın üzerine tıklamalısınız. Tombala slot oyunlarına ne kadar fazla para yatırıyorsanız kazancınız da o kadar fazla olur. Ayrıca kaç el içerisinde oyunu bitirmeyi amaçladığınızı seçebileceğiniz top sayısı bölümü bulunur. Bu bölümden 30 topu seçerseniz 30 top çekildiğinde tombala yapmış olmanız gerekir. Aksi takdirde kaybetmiş olursunuz. Top sayısı artıkça şansınız da artar ancak kazanacağınız tutar azalır.

Spin butonuna basarak yeni topun gelmesini bekleyebilir ve gelen sayısının kartlarınızdaki işaretlenmelerini kontrol edebilirsiniz. Bu işlem random bir sistem tarafından işlediğinden dolayı hata olmak riski de bulunmamaktadır. Eğer tombala yapamaz ancak çinko yaparsanız düşük de olsa bir ödül kazanırsınız.

« Önceki